Dve kartičky v jeden deň? Jedinečná šanca sa naskytne práve tento rok.

Keď sme tvorili našu sadu milníkových kartičiek Sviatky a oslavy, chceli sme, aby ich bolo symbolických 12, ako je kalendárnych mesiacov. Síce u nich neplatí, že jeden mesiac rovná sa jedna kartička, pretože napríklad v decembri sú hneď tri a inokedy si musíme pár mesiacov počkať, ale 12 nám pripadalo ako ideálny počet.

Vôbec nás však nenapadlo, že by sa mohlo stať, že by dve kartičky pripadli na jeden deň. A ono sa to stane práve tento rok. Deň Zeme, ktorý tradične pripadá na 22. apríla, bude tento rok na Veľkonočný pondelok. 22. apríla 2019 tak môžete vyfotiť rovno dve kartičky zo sady Sviatky a oslavy. Takýto moment sa asi nebude opakovať pekne dlho, takže nás moc zaujíma, aké fotky sa k nám nakoniec dostanú.

Samozrejme sa ponúka možnosť odfotiť kartičku “Veľká noc je tu” už skôr počas sviatkov a na pondelok si nechať Deň Zeme. Len komu sa bude chcieť pri pomlázce fotiť ešte niečo tematicky iné? A kto si naopak túto jedinečnú príležitosť nenechá ujsť a skombinuje obaja sviatky?

Fotky od vás nám vždy robia veľkú radosť a tentoraz sme naozaj moc zvedaví. Tešíme sa, že sa nám pochválite. Mimochodom, vedeli ste, že prvý Deň Zeme oslávili už v roku 1970 v San Franciscu? Medzinárodným sviatkom sa stal až v roku 1990 a jeho moderné poňatie upozorňuje na dopady ničenie životného prostredia. Oslavuje ho viac ako miliarda ľudí na celom svete. Pripojíte sa aj vy?

Sdílej:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Pokračujte na

Podobné články