Originálne, českej a bezpečné – to sú Momentscards

Naše kartičky sú pre nás niečo ako naše ratolesti, na ktoré sme samozrejme náležite pyšní. Na niektoré špeciálne momenty z výroby sme pyšní obzvlášť.

Tak napríklad: míľniky karty

Naše karty sú 100% slovenské – od prvého nákresu po fyzickú kartičku vo vašej ruke, všetko vzniklo v Českej republike. Nápady na obrázky, ktoré sme vymysleli tak, aby zaujali všetky malé objaviteľa, ich realizácia, grafické práce, na všetkom sa pracovalo v tuzemsku. Kartičky tlačíme v Českej republike na kvalitný papier, pretože poznáme deti a chceme, aby kartičky odolali aj nejemné detské motorike.

Chceli sme veselé, farebné obrázky, ktoré si môžete s deťmi aj len tak prehliadať. Papier je papier – je samozrejmé, že karty nepatrí do pusy, ale pre hrubšie zaobchádzanie sme volili väčšiu gramáž, ktorá niečo vydrží. A aby sme sa vyhli akýmkoľvek úrazom, zvolili sme guľaté rohy, ktoré nemôžu malé nezbedníka ohroziť.

Vďaka okrúhlym rohom sa navyše dotvoril veľmi originálny dizajn. A čo viac! Vedeli ste, že zaoblené rohy sú strihané ručne? Na každej kartičke sa tak podpísali zlaté české ručičky a každá je originál.

Myslíme, že máme byť na čo pyšní. 🙂

A samozrejme Neleníme a chystáme ďalšie novinky! Tešíte sa? My moc!

Sdílej:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Pokračujte na

Podobné články